cywiński okulistyka logo
wyślij: rejestracja@solcho.pl
zadzwoń: 516 896 929

Śląskie Centrum Leczenia Oczu to kontynuacja działalności Śląskiego Ośrodka Leczenia Chorób Oczu Adam Cywiński.

Zmiana lokalizacji została podyktowana dwoma głównymi czynnikami tj. przeniesieniem Ośrodka do nowego, bardziej komfortowego obiektu, w którym mogą być wykonywane nie tylko konsultacje, ale także zabiegi operacyjne.  Kolejna przyczyna to chęć, a nawet potrzeba poszerzenia zakresu usług, które chcemy świadczyć także dla pacjentów spoza terenu Polski.

Główna zasada jaka obowiązuje w Centrum to: pacjent stanowi najważniejszy "element" leczenia, dla którego lekarz oraz pozostały personel poświęca odpowiednią ilość czasu, wymaganą do postawienia właściwej diagnozy i leczenia.

Dodatkowe nasze atuty to stosowanie sprawdzonych procedur medycznych, wykorzystywanych w amerykańskich oraz europejskich ośrodkach leczenia oczu, które nie mają nic wspólnego z tym, do czego pacjenci są przyzwyczajeni udając się na wizytę w ramach umowy z NFZ. Nie stosujemy żadnych "standardów NFZtowskich".

Lokalizacja obiektu pozwala na łatwy dojazd, praktycznie z każdego rejonu Polski. Doskonała komunikacja z portem lotniczym w Pyrzowicach jest możliwa dzięki połączeniu z autostradą A1, przebiegającej w granicach miasta Żory.