cywiński okulistyka logo
wyślij: rejestracja@solcho.pl
zadzwoń: 516 896 929

Śląskie Centrum Leczenia Oczu to kontynuacja działalności Śląskiego Ośrodka Leczenia Chorób Oczu Adam Cywiński. Zmiana została podyktowana dwoma głównymi czynnikami tj. przeniesieniem Ośrodka do nowego obiektu, który ma przede wszystkim poprawić komfort diagnozowania i leczenia pacjenta.

Z uwagi na bardzo wysoki poziom świadczonych usług, a tym samym duże zainteresowanie, trudno już było zapewnić odpowiedni standard usług medycznych w poprzednim miejscu. Kolejna przyczyna to chęć, a nawet potrzeba poszerzenia zakresu usług, które chcemy świadczyć także dla pacjentów spoza terenu Polski.

Główna zasada jaka obowiązuje w Centrum to: pacjent stanowi najważniejszy "element" leczenia, dla którego lekarz poświęca odpowiednią ilość czasu, wymaganą do postawienia diagnozy i leczenia.

Dodatkowe nasze atuty to stosowanie sprawdzonych procedur medycznych, wykorzystywanych w amerykańskich oraz europejskich ośrodkach leczenia oczu, które nie mają nic wspólnego z tym, do czego pacjenci są przyzwyczajeni udając się na wizytę w ramach umowy z NFZ. Nie stosujemy żadnych "standardów NFZtowskich".